The best entries

 • Detské oblečenie

  Našim cieľom bolo pripraviť kolekciu pre najmladších, ktorá by sa vyznačovala kvalitným prevedením, solídnymi materiálmi a zaujímavými vzormi. Detské oblečenie Coccodrillo, to sú výrobky, ktoré spĺňajú očakávania najnáročnejších rodičov, ktorí hľadajú pre svoje deti veci, ktoré zodpovedajú ich charakteru. Máme výrobky v troch rôznych vekových skupinách: 0-9 mesiacov, 1-6 rokov a 7-13 rokov.
  Detské oblečenie

 • Športová obuv

  Náš internetový obchod ponúka kožené topánky z Poľska. Vyznačujú sa odolnosťou a pohodlím – vybrané modely môžete nosiť celý deň, ale aj počas trekingu či horskej turistiky. Naše outdoorové topánky sú starostlivo navrhnuté, vyrobené z najlepších materiálov a dostupné pre mužov a ženy. Nájdete u nás aj pohodlné sandále, vysoké topánky a sneakersy.
  Outdoorové obchody

 • Dovolenkový dom

  Každý z nás niekedy sníva o vlastných štyroch stenách obklopených prírodou. Preto ako výrobca ponúkame modulove domy na kľúč. Vytvoríme vám stavby podľa vašich predstáv - jednoduché alebo technicky dokonalejšie. Odporúčame najmä dvojpodlažné s terasami, balkónmi a početnými preskleniami.Naša ponuka je určená pre individuálnych zákazníkov, ako aj pre rekreačný, hotelový a kempingový priemysel.
  Modulove domy na kluc